Türkçe İngilizce
HAKKIMIZDA

Pastacı Cahit.Com, 1996 yılında yolculuğuna başladığı ilk günden bugüne günümüzün modern üretim ve işletme sistemleriyle birleştirerek, siz seçkin müşterilerine özenle en kaliteli hizmeti vermektedir. Hizmet sektörünün gereklerini işletme anlayışında gösterdiği özen ve titizlikle gerçekleştiren işletmemiz siz seçkin müşterilerinden kazandığı güven ile günümüzde daha da gelişerek hizmet vermeye devam etmektedir. Kurulduğu tarihten itibaren müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesini kendine ilke edinen işletmemiz doyulmayan lezzetleri 1996 yılından beri damaklarla buluşturuyor.

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına sürekli artan ve gelişen ürün çeşitleri ve kalitesiyle müşterilerinin hayatında vazgeçilmez bir tat olabilmek. Standartlaşmış lezzetlerin yanı sıra, artan ürün çeşitleri ile müşterilerimizin beklentilerini insan sağlığını ve ürün kalitesini yüksek standartlarda tutarak, %100 müşteri memnuniyetinin sağlanması işimizin en önemli parçası. İnsanların yaşamlarındaki birçok özel anlarına eşlik ederek, unutulmaz anıları arasında yer almak.

Faaliyet göstermiş olduğumuz gıda sektöründe pastacılık ve tatlıcılık üretiminde uzmanlaşarak Türkiye'de en iyilerden olabilmek.
Halkımızın, Güvenli Gıda tüketmesine ve sektörün gelişmesine katkıda bulunmak. Pastanecilik sektöründe müşteri memnuniyeti ve hijyen kurallarına odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen markası olmak. Müşterilerimizin beklentilerini; mamüllerimizi her zaman taze, leziz ve hijyen ilkelerine uygun, nitelikli ve güler yüzlü personellerimizin sunumuyla, sürekli ve aşarak karşılamaktır.
Bu sayfanın kullanım hakkı tamamen Pastacı Cahit.Com'a aittir. -  Tüm Hakları Saklıdır.
Bu sitede bulunan her türlü bilgi, yazı ve yapılan açıklamalar genel bilgilendirme amaçlıdır. Reklam amacı taşımaz.
Bu nedenle, haksız rekabet yaratıldığı şeklinde algılanmamalı ve yorumlanmamalıdır.
Copyright © 2019 Azra Nur Design.Com